
Model Z15 De la Bitmain Minerit equihash Algoritm cu un hashrate maxim de 840 kH/s pentru un consum de energie de 2780W.
| Zilnic | Lunar | Anual | |
|---|---|---|---|
| Venituri | $ 50.50 | $ 1 537.13 | $ 18 445.58 |
| Electricitate | $ 2.67 | $ 81.23 | $ 974.78 |
| Profit | $ 47.83 | $ 1 455.90 | $ 17 470.80 |
| Algoritm | Hashrate | Consum | Eficiență | Profitabilitate |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 840 kH/s±10% | 2780w±10% | 3.31j/kH | $ 47.83 |
| Producător | Bitmain |
| Model | Z15 |
| Cunoscut și ca | Zcash Miner Z15 Pro 840KSol |
| Eliberare | Jun 2023 |
| dimensiune | 245 x 132 x 290mm |
| Greutate | 5900g |
| Nivelul de zgomot | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Putere | 2780w |
| Interfață | RJ45 Ethernet 10/100M |
| temperatură | 5 - 40 °C |
| Umiditate | 10 - 90 % |
Furnizor | Țara | Livrare | ROI | Opt. | Preț |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | în stoc | Niciodată | |||
Regatul Unit | în stoc | 170 zile | |||
Spania | în stoc | 166 zile | |||
China | în stoc | 158 zile | |||
Statele Unite ale Americii | în stoc | 154 zile | |||
China | Stoc epuizat | 90 zile |