
Model S21 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 310 TH/s pre spotrebu energie 5270W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 11.05 | $ 336.26 | $ 4 035.17 |
| Elektrina | $ 5.06 | $ 153.99 | $ 1 847.87 |
| Zisk | $ 5.99 | $ 182.27 | $ 2 187.30 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 310 TH/s±10% | 5270W±10% | 17.00j/TH | $ 5.99 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S21 |
| Taktiež známy ako | Bitmain Antminer S21e Hydro 310Th |
| Uvoľnenie | Aug 2025 |
| Veľkosť | 410 x 170 x 209mm |
| Hmotnosť | 12800g |
| Hladina hluku | 50db |
| Napájanie | 5270W |
| Napätie | 380~415 |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 167 dni | |||
Španielsko | Na sklade | 163 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 152 dni | |||
Čína | Na sklade | 141 dni |