
Model S19 Z adresy Bitmain baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 293 TH/s pre spotrebu energie 5567W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 10.45 | $ 318.11 | $ 3 817.34 |
| Elektrina | $ 5.34 | $ 162.67 | $ 1 952.01 |
| Zisk | $ 5.11 | $ 155.44 | $ 1 865.32 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 293 TH/s±10% | 5567W±10% | 19.00j/TH | $ 5.11 |
| Výrobca | Bitmain |
| Model | S19 |
| Taktiež známy ako | Antminer S19 XP+ Hydro (293Th) |
| Uvoľnenie | Apr 2025 |
| Veľkosť | 410 x 170 x 209mm |
| Hmotnosť | 13500g |
| Hladina hluku | 50db |
| Chladenie | Hydro cooling |
| Napájanie | 5567W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkosť | 10 - 90 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španielsko | Na sklade | 122 dni | |||
Čína | Na sklade | 115 dni | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 111 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 101 dni | |||
Čína | Na sklade | 78 dni |