
Model M73 Z adresy MicroBT baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 470 TH/s pre spotrebu energie 7200W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 16.78 | $ 510.62 | $ 6 127.41 |
| Elektrina | $ 6.91 | $ 210.38 | $ 2 524.61 |
| Zisk | $ 9.86 | $ 300.23 | $ 3 602.80 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 470 TH/s±10% | 7200W±10% | 15.32j/TH | $ 9.86 |
| Výrobca | MicroBT |
| Model | M73 |
| Uvoľnenie | Dec 2025 |
| Veľkosť | 483 x 663 x 86mm |
| Hmotnosť | 29500g |
| Hladina hluku | 75db |
| Chladenie | Hydro cooling (1L) |
| Napájanie | 7200W |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené kráľovstvo | Na sklade | 317 dni | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | 288 dni | |||
Čína | Na sklade | 288 dni |