
Model AL1 Kimden Bitmain madencilik blake3 Algoritma maksimum hashrate ile 15.6 TH/s güç tüketimi için 3510W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 2.22 | $ 67.69 | $ 812.24 |
| Elektrik | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Kâr | -$ 1.15 | -$ 34.88 | -$ 418.51 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 15.6 TH/s±10% | 3510w±10% | 225.00j/TH | -$ 1.15 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | AL1 |
| Olarak da bilinir | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Serbest Bırak | Jul 2024 |
| Boyut | 195 x 290 x 370mm |
| Ağırlık | 13200g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Soğutma | Air |
| Hayran(lar) | 4 |
| Güç | 3510w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |