
Model AL1 Kimden Bitmain madencilik blake3 Algoritma maksimum hashrate ile 16.6 TH/s güç tüketimi için 3730W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 2.37 | $ 72.01 | $ 864.17 |
| Elektrik | $ 3.58 | $ 108.99 | $ 1 307.89 |
| Kâr | -$ 1.21 | -$ 36.98 | -$ 443.72 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 16.6 TH/s±10% | 3730w±10% | 224.70j/TH | -$ 1.21 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | AL1 |
| Olarak da bilinir | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Serbest Bırak | Sep 2024 |
| Boyut | 195 x 290 x 400mm |
| Ağırlık | 13600g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Soğutma | Air |
| Hayran(lar) | 4 |
| Güç | 3730w |
| Gerilim | 220-270 |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |