
Model S21 Kimden Bitmain madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 310 TH/s güç tüketimi için 5270W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 11.06 | $ 336.66 | $ 4 039.86 |
| Elektrik | $ 5.06 | $ 153.99 | $ 1 847.87 |
| Kâr | $ 6.00 | $ 182.67 | $ 2 191.99 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 310 TH/s±10% | 5270w±10% | 17.00j/TH | $ 6.00 |
| Üretici firma | Bitmain |
| Model | S21 |
| Olarak da bilinir | Bitmain Antminer S21e Hydro 310Th |
| Serbest Bırak | Aug 2025 |
| Boyut | 410 x 170 x 209mm |
| Ağırlık | 12800g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Güç | 5270w |
| Gerilim | 380~415 |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Birleşik Krallık | Stokta var | 167 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 163 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 152 Günler | |||
Çin | Stokta var | 141 Günler |