
Model M66 Kimden MicroBT madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 298 TH/s güç tüketimi için 5513W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 10.63 | $ 323.62 | $ 3 883.48 |
| Elektrik | $ 5.29 | $ 161.09 | $ 1 933.08 |
| Kâr | $ 5.34 | $ 162.53 | $ 1 950.40 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 298 TH/s±10% | 5513w±10% | 18.50j/TH | $ 5.34 |
| Üretici firma | MicroBT |
| Model | M66 |
| Serbest Bırak | Nov 2023 |
| Boyut | 267 x 147 x 401mm |
| Ağırlık | 18000g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Soğutma | Hydro |
| Güç | 5513w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 40 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Birleşik Krallık | Stokta var | 306 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 278 Günler | |||
Çin | Stokta var | 260 Günler | |||
İspanya | Stokta var | 235 Günler |