
Model NerdQAxe Kimden NerdMiner madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 2.5 TH/s güç tüketimi için 50W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 0.09 | $ 2.72 | $ 32.66 |
| Elektrik | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Kâr | $ 0.04 | $ 1.26 | $ 15.13 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 2.5 TH/s±10% | 50w±10% | 20.00j/TH | $ 0.04 |
| Üretici firma | NerdMiner |
| Model | NerdQAxe |
| Olarak da bilinir | NerdQaxe+ |
| Serbest Bırak | Mar 2025 |
| Gürültü seviyesi | 40dB |
| Hayran(lar) | 1 |
| Güç | 50w |
| Gerilim | 12V 6A |
| Arayüz | Ethernet / WiFi |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Avrupa | Stokta var | Asla | |||
İspanya | Stokta var | 615 Günler |