
Model D1 Kimden VolcMiner madencilik scrypt Algoritma maksimum hashrate ile 33 GH/s güç tüketimi için 9300W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 14.80 | $ 450.60 | $ 5 407.20 |
| Elektrik | $ 8.93 | $ 271.75 | $ 3 260.95 |
| Kâr | $ 5.88 | $ 178.85 | $ 2 146.25 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 33 GH/s±10% | 9300w±10% | 281.82j/GH | $ 5.89 |
| Üretici firma | VolcMiner |
| Model | D1 |
| Olarak da bilinir | VolcMiner D1 Hydro (33Gh) |
| Serbest Bırak | Jun 2025 |
| Boyut | 657 x 482 x 87mm |
| Ağırlık | 22900g |
| Gürültü seviyesi | 50dB |
| Güç | 9300w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Avrupa | Stokta var | Asla | |||
Birleşik Krallık | Stokta var | 431 Günler | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | 392 Günler |