
Model Ofen Od 21energy górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 40 TH/s dla poboru mocy 1000W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 1.43 | $ 43.41 | $ 520.89 |
| Energia elektryczna | $ 0.96 | $ 29.22 | $ 350.64 |
| Zysk | $ 0.47 | $ 14.19 | $ 170.25 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 40 TH/s±10% | 1000W±10% | 25.00j/TH | $ 0.47 |
| Producent | 21energy |
| Model | Ofen |
| Zwolnienie | Apr 2026 |
| Rozmiar | 900 x 320 x 140mm |
| waga | 24000g |
| Poziom hałasu | 35db |
| Chłodzenie | Heater for home |
| Power | 1000W |
| Interfejs | WiFi / USB / Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |