
Model KS7 Od Bitmain górnictwo kheavyhash Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 45 TH/s dla poboru mocy 3465W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 8.95 | $ 272.39 | $ 3 268.73 |
| Energia elektryczna | $ 3.33 | $ 101.25 | $ 1 214.97 |
| Zysk | $ 5.62 | $ 171.15 | $ 2 053.76 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 45 TH/s±10% | 3465W±10% | 77.00j/TH | $ 5.62 |
| Producent | Bitmain |
| Model | KS7 |
| Znany również jako | Bitmain Antminer KAS Miner KS7 |
| Zwolnienie | Jan 2026 |
| Rozmiar | 430 x 196 x 290mm |
| waga | 16400g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 3465W |
| napięcie | 220-277V |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 10 - 90 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 236 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 214 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 196 Dni |