
Model AL1 Od Bitmain górnictwo blake3 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 15.6 TH/s dla poboru mocy 3510W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 2.22 | $ 67.72 | $ 812.61 |
| Energia elektryczna | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Zysk | -$ 1.14 | -$ 34.84 | -$ 418.13 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 15.6 TH/s±10% | 3510W±10% | 225.00j/TH | -$ 1.14 |
| Producent | Bitmain |
| Model | AL1 |
| Znany również jako | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Zwolnienie | Jul 2024 |
| Rozmiar | 195 x 290 x 370mm |
| waga | 13200g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Chłodzenie | Air |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 3510W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |