
Model S23 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 865 TH/s dla poboru mocy 8650W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 30.87 | $ 939.75 | $ 11 277.03 |
| Energia elektryczna | $ 8.30 | $ 252.75 | $ 3 033.04 |
| Zysk | $ 22.57 | $ 687.00 | $ 8 244.00 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 865 TH/s±10% | 8650W±10% | 10.00j/TH | $ 22.57 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S23 |
| Znany również jako | Antminer S23e U2H |
| Zwolnienie | Apr 2026 |
| Rozmiar | 600 x 483 x 86mm |
| Poziom hałasu | 50db |
| Power | 8650W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 855 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 777 Dni | |||
Chiny | Brak w magazynie | 629 Dni |