
Model M66 Od MicroBT górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 298 TH/s dla poboru mocy 5513W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 10.65 | $ 324.10 | $ 3 889.25 |
| Energia elektryczna | $ 5.29 | $ 161.09 | $ 1 933.08 |
| Zysk | $ 5.36 | $ 163.01 | $ 1 956.17 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 298 TH/s±10% | 5513W±10% | 18.50j/TH | $ 5.36 |
| Producent | MicroBT |
| Model | M66 |
| Zwolnienie | Nov 2023 |
| Rozmiar | 267 x 147 x 401mm |
| waga | 18000g |
| Poziom hałasu | 50db |
| Chłodzenie | Hydro |
| Power | 5513W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Wielka Brytania | W magazynie | 306 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 278 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 260 Dni | |||
Hiszpania | W magazynie | 235 Dni |