
Model M70 Od MicroBT górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 244 TH/s dla poboru mocy 3140W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 8.70 | $ 264.78 | $ 3 177.42 |
| Energia elektryczna | $ 3.01 | $ 91.75 | $ 1 101.01 |
| Zysk | $ 5.68 | $ 173.03 | $ 2 076.41 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 244 TH/s±10% | 3140W±10% | 12.87j/TH | $ 5.68 |
| Producent | MicroBT |
| Model | M70 |
| Zwolnienie | Dec 2025 |
| Rozmiar | 430 x 155 x 226mm |
| waga | 13500g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Power | 3140W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | -5 - 35 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania | W magazynie | 425 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 321 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 292 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 292 Dni |