
Model E11 Od Bitmain górnictwo ethash Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 9.5 GH/s dla poboru mocy 2470W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 5.62 | $ 171.06 | $ 2 052.69 |
| Energia elektryczna | $ 2.37 | $ 72.17 | $ 866.08 |
| Zysk | $ 3.25 | $ 98.88 | $ 1 186.61 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 9.5 GH/s±10% | 2470W±10% | 260.00j/GH | $ 3.25 |
| Producent | Bitmain |
| Model | E11 |
| Zwolnienie | Jan 2025 |
| Rozmiar | 400 x 195 x 290mm |
| waga | 14200g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 2470W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | W magazynie | Nigdy | |||
Hiszpania | W magazynie | 391 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 391 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 356 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 340 Dni |