
Model L7 Od Bitmain górnictwo scrypt Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 9.5 GH/s dla poboru mocy 3425W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 4.06 | $ 123.65 | $ 1 483.79 |
| Energia elektryczna | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| Zysk | $ 0.77 | $ 23.57 | $ 282.84 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.5 GH/s±10% | 3425W±10% | 360.53j/GH | $ 0.77 |
| Producent | Bitmain |
| Model | L7 |
| Znany również jako | Antminer L7 9500Mh |
| Zwolnienie | Nov 2021 |
| Rozmiar | 195 x 290 x 370mm |
| waga | 15000g |
| Poziom hałasu | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Power | 3425W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |