
Model S23 Od Bitmain górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 580 TH/s dla poboru mocy 5510W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 20.68 | $ 629.41 | $ 7 552.87 |
| Energia elektryczna | $ 5.29 | $ 161.00 | $ 1 932.03 |
| Zysk | $ 15.39 | $ 468.40 | $ 5 620.85 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 580 TH/s±10% | 5510W±10% | 9.50j/TH | $ 15.39 |
| Producent | Bitmain |
| Model | S23 |
| Znany również jako | Antminer S23 Hydro 580T |
| Zwolnienie | Jan 2026 |
| Rozmiar | 410 x 170 x 209mm |
| Poziom hałasu | 50db |
| Power | 5510W |
| Interfejs | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |
Sprzedawca | Kraj | Dostawa | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Hiszpania | W magazynie | 739 Dni | |||
Chiny | W magazynie | 655 Dni | |||
Wielka Brytania | W magazynie | 654 Dni | |||
Stany Zjednoczone | W magazynie | 595 Dni |